Svatby

Svatby

– základní balíček – 4.000,- Kč – cena zahrnuje fotografování během obřadu, společné fotografie všech svatebčanů, individuální foto ( kamarádi, příbuzní…), portétní fotografie, detaily (kytice, prstýnky). To vše v rozsahu cca 2 hodiny. V ceně je DVD s cca 80-120 ks fotografií uložených v plném rozlišení a to barevně a černobíle. Tisk 40ks na 13×18.

– střední balíček – 7.000,- Kč – cena zahrnuje fotografování během obřadu, společné fotografie všech svatebčanů, individuální foto ( kamarádi, příbuzní…), portétní fotografie, detaily (kytice, prstýnky), příjezd na hostinu, tradiční zvyky (rozbíjení talíře, přípitek, polévka, krájení dortu), první tanec… To vše v rozsahu cca 4-5 hodiny. V ceně je DVD s cca 150-200 ks fotografií uložených v plném rozlišení a to barevně a černobíle. Tisk 60ks na 13×18.

– velký balíček – 10.500,- Kč – cena zahrnuje focení příprav, oblékání nevěsty, odjezd na obřad, fotografování během obřadu, společné fotografie všech svatebčanů, individuální foto ( kamarádi, příbuzní…), portétní fotografie, detaily (kytice, prstýnky), příjezd na hostinu, tradiční zvyky (rozbíjení talíře, přípitek, polévka, krájení dortu), první tanec… Během celého dne vznikne spousta nezapomenutelných záběrů, pozovací fotografie novomanželů, můžeme fotit na různých místech kdykoliv během dne, hlavně navečer a při západu slunce, kdy jsou nejlepší podmíky pro fotografování…  To vše v rozsahu cca 8-10 hodin. V ceně je DVD s cca 350-400 ks fotografií uložených v plném rozlišení a to barevně a černobíle. Tisk 100ks na 13×18.

Fotografie uložené v plné velikosti na DVD jsou vždy upravené a retušované. Počet fotek je individuální dle svatby, nelze dopředu přesně říct kolik fotek se podaří.  Před svatbou vyžaduji osobní schůzku, kde si probereme podrobnosti a plán celé vaší svatby.

Doprava do 30km od Jablonného v Podještědí zdarma, nad 30km účtuji cestovné 6kč/km.